3 éve volt egy pár hónapig tartó kapcsolatom aminnek aztán minden különösebb ok nélkül vége lett.Előtte és utána is megmaradtunk barátokat.Soha nem veszekedtünk,jól megvoltunk, mindenben egyetértettünk.A szakítás után hamar lett új kapcsolatom,ami a mai napig tart.Az exxel néha össze futunk még.A szakítás után 3-4 hónappal teljesen azt éreztem h sikerült tovább lépnem és csak egy szép emlék az egész ekkoriban napi szinten találkoztunk.Aztán külön váltak útjaink és ritkábban láttuk egymást de még itt se voltak különösebb érzéseim csak hogy”mindig szeretni fogom egy kicsit”.Ebben az évben nem igazán láttam majd nyáron össze futottunk véletlenül,az ájulás kerülgetett annyira vert a szívem.Utána egy közös bulin találkoztunk nem történt semmi ezután teljesen belehabarodtam jobban mint valaha végül nem régiben találkoztunk keverés lett a vége.Ezután találkoztunk de fura volt,mikor pár nappal előtte még semmi baja nem volt. Úgy érzem én se vagyok egyszerű barát neki, de konkrét lépést nemtesz.
Ha jól értem a levelét, a volt párja mégsem akarja újra folytatni Önnel a kapcsolatot, annak ellenére, hogy egy rövid ideig így tűnt. Más esetben nem biztos, hogy tanácsolnám, hogy kérdezze meg tőle nyíltan, hogy mit érez, mit gondol, mit szeretne, de mivel Önök régen jól ismerték egymást, a kapcsolatot újra valamilyen szinten felelevenítették, nem kockáztat azzal, ha rákérdez. Lehet, hogy tényleg csak barátnak szeretné Önt, esetleg néha annál többnek is, de az is lehet, hogy fél visszacsábítani Önt a mostani párjától, mert egyszer már szakítottak. Azért jó, ha nyíltan megbeszélik, mert amíg Ön esetleg a kapcsolat folytatásáról ábrándozik, elvesztheti a jelenlegi párját és kérdés, hogy ezt szeretné-e és az is lehet, hogy mindketten a kapcsolat folytatását szeretnék, de nem mondták még ki egymásnak. Ha pedig a fiú nem ezt akarja, Ön könnyebben visszatérhet lélekben a mostani kapcsolatába, mintha jogos vagy indokolatlan reményei lennének a volt párja irányába. Mielőbbi pozitív megoldást kívánok.


